Druga szansa

THINGS WE LOST IN THE FIRE

Halle Berry oraz Benicio Del Toro w przejmującym dramacie o losach kobiety, która po stracie męża próbuje poradzić sobie z nową rzeczywistością.

Druga szansa - opis

Uporządkowane życie Audrey Burke legło w gruzach po tragicznej śmierci męża. Kobieta została sama z dwójką dzieci. Rozpacz i żal do świata sprawiają, że nie radzi sobie z prostymi rzeczami. Pewnego dnia prosi najlepszego przyjaciela męża, Jerry'ego Sunborne'a, aby zamieszkał z nią i jej dziećmi. Mimo, że mężczyzna jest uzależniony od narkotyków i alkoholu, chce pomóc pogrążonej w żalu wdowie. Zdobywa przychylność dzieci nieżyjącego przyjaciela, a Audrey zaczyna zmieniać jak dotąd, złe zdanie o Jerrym. Czy jego obecność sprawi, że rodzina odzyska upragnioną równowagę?

Druga szansa - obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest laureatka Emmy za serial "Nocny recepcjonista" - Susanne Bier. W głównej obsadzie możemy podziwiać plejadę amerykańskich gwiazd m.in: Halle Berry (Oscar za rolę w "Czekając na wyrok"), Benico del Toro (Oscar za rolę w "Traffic") oraz znany z kultowego serialu "Archiwum X", David Duchovny.

Druga szansa - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl