Drapacz chmur

Skyscraper

| 10zł za 48h |

Specjalista ds. bezpieczeństwa wieżowców musi stawić czoła przestępcom, którzy przejęli najwyższy budynek w Hong Kongu i uprowadzili jego rodzinę.

Drapacz chmur – opis

„The Pearl” to 225-piętrowy drapacz chmur. Niedawno wybudowany jest najwyższym wieżowcem na świecie. Kiedy wybucha pożar, Will Sawyer zostaje oskarżony o to, że budynek zajął się ogniem. Sawyer to ekspert ds. bezpieczeństwa, który musi udowodnić, że nie dopuścił się żadnych uchybień i z pożarem nie ma nic wspólnego. Prędko okazuje się, że „The Pearl” zostało przejęte przez terrorystów, w ręce których trafiła rodzina Sawyera. Ale Sawyer to również były agent FBI i wojenny weteran. Jak z całej sytuacji wybrnie bohater? Z pewnością nie będzie to łatwe – jako weteran jest niepełnosprawny…

Drapacz chmur – obsada i twórcy

Reżyserii tego filmu akcji podjął się Rawson Marshall Thurber („Zabawy z piłką”, „Millerowie”). Thurber jest także scenarzystą „Drapacza chmur”. W głównych rolach występują: Dwayne Johnson („Szybcy i wściekli: Hobbs i Shaw”, „Szybcy i wściekli 5, 6,7”), Neve Campbell („House of Cards”, „Wilk morski”), Chin Han („Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”, „Ghost in the Shell”), Roland Møller („Porwanie”, „Pasażer”).

Drapacz chmur – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl