Dorwać Gunthera

Killing Gunther

Arnold Schwarzenegger jako Gunther – zawodowy zabójca i jeden z najbardziej znienawidzonych ludzi w branży. Pozostali mordercy postanawiają pozbyć się nielubianego kolegi.

Dorwać Gunthera – opis

Grupa młodych zabójców na zlecenie urządza sobie polowanie na Gunthera. Chcą w ten sposób zdobyć rozgłos i prestiż w środowisku zawodowych morderców. Gunther jest niesławną legendą, a do tego gburem, którego nikt nie lubi. Jednym słowem, doskonały cel dla młodych wilczków. Niestety, początkujący kilerzy nie zdają sobie sprawy, że Gunther nie bez kozery uznawany jest za najznamienniejszego specjalistę w swojej branży. Wkrótce role się odwracają i to Gunther rozpoczyna polowanie na tych, którzy chcieli go skrócić o głowę.

Dorwać Gunthera – obsada i twórcy

„Dorwać Gunthera” to przepełniona czarnym humorem komedia, w której Arnold Schwarzenegger („Predator”, „Terminator”) z powodzeniem parodiuje swoje najlepsze role. Film wyreżyserował Taran Killam (aktor znany z serialu „Rodzice nie do pary”), który zagrał również z jedną głównych ról. W filmie występują również: Ryan Gaul („Złodziej tożsamości”, „Bękarty”), Bobby Moynihan („Wykapany ojciec”, „Ted 2”), Hannah Simone („Jess i chłopaki”, „Oldboy. Zemsta jest cierpliwa”), Cobie Smulders („Avengers”, „Spider-Man: Daleko od domu”) i Allison Tolman („Dom wygranych”, „Fargo”).

Dorwać Gunthera – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.