Dorastając

ADOLESCENCE

Nastolatek pochodzący z patologicznej rodziny zakochuje się w pięknej i intrygującej buntowniczce. Nowa znajomość prowadzi go prosto do samozniszczenia.

Dorastając – opis

Adam i jego przyjaciel Keith są młodymi ludźmi u progu dorosłości. Nie należą do świętoszków – ich życie wypełniają niezobowiązujące rozrywki. Do pełni szczęścia jednak wiele im brakuje. Adam jest chorobliwie nieśmiały i między innymi dlatego nie potrafi znaleźć drugiej połówki. Keith pomaga przyjacielowi w sprawach sercowych, ale dopiero pojawienie się tajemniczej Alice zmienia sytuację. Dziewczyna jest zupełnie inna, niż wszystkie przedstawicielki płci pięknej, z którymi Adam miał do czynienia. Chłopak daje się uwieść jej urokowi. Gdy odkrywa prawdziwą twarz Alice, jest już za późno na ucieczkę.

Dorastając – obsada i twórcy

„Dorastając” to młodzieżowy dramat przedstawiający mroczną stronę miłości. W rolach głównych występują: Mickey River („Cybernatural”), India Eisley („I Am the Night”), Romeo Miller („Jarhead 3: The Siege”) i Tommy Flanagan („Synowie Anarchii”). Na fotelu reżysera zasiadła Ashley Avis („Deserted”).

Dorastając – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.