Dobry sąsiad

THE GOOD NEIGHBOR

„Projekt nawiedzenie” to eksperyment, który wymknął się spod kontroli. Dwóch chłopców chciało przekonać dziwaka z sąsiedztwa, że jego dom jest nawiedzony. Stworzyli pułapki, rozstawili kamery, rozsiedli się wygodnie przed monitorami i… zobaczcie sami do czego doprowadziła ich niebezpieczna gra.

Dobry sąsiad – opis

Mieszkający w sąsiedztwie starszy pan to doskonały obiekt badań. Jest samotny, dziwny i gburowaty. Aż chce się podokuczać takiemu jegomościowi. Nastoletni Ethan i Sean postanawiają nieco poigrać z dziadkiem. Czy uda im się przekonać pana Grainey’a, że w jego domu straszy? Chłopcy robią wszystko, żeby przekształcić hacjendę w nawiedzony dwór. Instalują monitoring i rozpoczynają przedstawienie. Niestety, staruszek nie reaguje tak, jak oczekiwali. Gość zachowuje się bardzo irracjonalnie i nieadekwatnie do sytuacji. Czyżby chłopcy przez przypadek odkryli mroczną stronę pana Grainey’a?

Dobry sąsiad – obsada i twórcy

W pana Grainey’a wciela się James Caan – słynny Sonny z „Ojca chrzestnego”. Chłopców portretują Logan Miller („Escape Room”) oraz Keir Gilchrist („Atypowy”). Za kamerą stanął Kasra Farahani, który był dyrektorem artystycznym widowiska „Kapitan Marvel”.

Dobry sąsiad – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.