Do szaleństwa

LIKE CRAZY

Poruszająca historia pary młodych kochanków, którym na drodze do szczęścia stają przepisy wizowe. Czy ich miłość przetrwa?

Do szaleństwa - opis

Anna (Felicity Jones) jest młodą, błyskotliwą Brytyjką, która przyjeżdża do Stanów na wymianę studencką. Na uczelni w Los Angeles poznaje intrygującego Jacoba (Anton Yelchin). Między nimi bardzo szybko rodzi się uczucie. Ich idylla zostaje przerwana, kiedy dziewczynie wygasa wiza. Anna postanawia jednak zostać kilka dni dłużej z ukochanym. Na pożegnanie kochankowie obiecują sobie, że wkrótce znowu się zobaczą. Nie podejrzewają jednak, że za pogwałcenie przepisów wizowych przyjdzie im zapłacić wysoką cenę.

Do szaleństwa - twórcy i obsada

Uhonorowany Nagrodą Główną Jury na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego w Sundance, poruszający melodramat w reżyserii Drake’a Doremusa („Breathe In, Przebudzeni”). Film opowiada o perypetiach pary kochanków, których miłość zostaje wystawiona na próbę z powodu ograniczeń wizowych. W ich role z wyczuciem wcielają się nominowana do Oscara Felicity Jones („Teoria wszystkiego”, „Siedem minut po północy”) oraz Anton Yelchin („Kraina wiecznego szczęścia”, „Postrach nocy”). Za stworzoną przez siebie kreację Jones zdobyła Nagrodę Gotham i Nagrodę Specjalną w Sundance. W obsadzie znaleźli się ponadto: laureatka Oscara Jennifer Lawrence („Poradnik pozytywnego myślenia”), Charlie Bewley („Zmierzch: Księżyc w nowiu”) oraz Alex Kingston („W świecie Jane Austen”). Produkcja zachwyca wiarygodnie zarysowanymi postaciami, błyskotliwym scenariuszem, pięknymi zdjęciami oraz muzyką.

Do szaleństwa - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.