Dni mojej chwały

MY DAYS OF GLORY

Francuska komedia w reżyserii Antoine’a de Bary’ego opowiadająca historię o spłukanym trzydziestolatku, który w młodości odniósł sukces na ekranie i cieszył się sławą, a teraz musi wrócić do domu rodziców i zacząć życie od nowa.

Dni mojej chwały - opis

Były dziecięcy gwiazdor Adrian (Vincent Lacoste) liczył na świetlaną przyszłość. Zbliżając się jednak do trzydziestki, powoli zaczyna zdawać sobie sprawę, że nic nie idzie zgodnie z jego planem. Nie dość, że nie układa mu się w życiu miłosnym, to został wyrzucony z mieszkania i musi wrócić do swoich rodziców. Jego kariera aktorska jest w tarapatach i dokucza mu bardzo zły nastrój. Pewnego dnia Adrian spotyka na komisariacie młodą i śliczną Leę (Noée Abita) oraz dowiaduje się o przesłuchaniu do roli francuskiego bohatera Charlesa de Gaulle'a. Czy jego życie ma szanse się odmieni?

Dni mojej chwały - twórcy i obsada

Kapitalna francuska komedia w reżyserii Antoine’a de Bary’ego (dwie nagrody na MFF w Cannes za krótki metraż L'enfance d'un chef). W jednej z głównych ról Christopher Lambert (Nieśmiertelny).

Dni mojej chwały - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.