Dla niej wszystko

The Next Three Days

Idealne małżeństwo rozpada się w ciągu sekundy, gdy ona zostaje oskarżona o morderstwo. Mąż nie wierzy w winę żony. Jak daleko posunie się, żeby udowodnić niewinność swojej życiowej partnerki?

Dla niej wszystko – opis

John ani przez chwilę nie wątpi w niewinność Lary. Nie przestaje walczyć o wolność i dobre imię swojej żony nawet wtedy, gdy kobieta zostaje skazana na długoletnie więzienie, a dowody są miażdżące. John się nie poddaje, ale sprawa jest niezwykle skomplikowana i mężczyzna musi podjąć bardziej niekonwencjonalne działania, żeby uratować Larę. Postanawia zorganizować ucieczkę z więzienia. W tym celu nawiązuje współpracę ze słynnym uciekinierem, któremu z niejednego zakładu karnego udało się zbiec. Na podstawie zebranych od niego wskazówek, John zaczyna konstruować precyzyjny co do minuty plan działania.

Dla niej wszystko – twórcy i obsada

W rolach głównych filmu „Dla niej wszystko” występują Russell Crowe („Gladiator) i Elizabeth Banks („Igrzyska śmierci”). W eksperta od ucieczek z więzień wciela się Liam Neeson („Lista Schindlera”). Reżyserem obrazu jest Paul Haggis („Miasto gniewu”, „W Dolinie Elah”).