Diablo. Wyścig o wszystko

Polska odpowiedź na "Szybkich i wściekłych". Gangsterskie porachunki, zawrotna prędkość i niebezpieczne kobiety. Do tego śmiertelne niebezpieczeństwo czyhające za rogiem.

Diablo. Wyścig o wszystko - opis

Kuba jest pasjonatem szybkich samochodów, zawrotnej prędkości i ekstremalnych wyścigów. Chłopak postanawia wykorzystać swoje umiejętności i brać wziąć w nielegalnych rajdach. Jego talent zauważa gangsterski guru, Max. Oferuje chłopakowi udział w legendarnym wyścigu, którego wygraną jest tytuł „Diablo” i kilkaset tysięcy euro. Kuba, chcąc zarobić na kosztowną operację chorej siostry zgadza się. Odtąd wkracza w gangsterskich świat. Tam poznaje Ewę, piękną rywalkę, która staje się jego wielką namiętnością. Wkrótce na jaw wychodzi jednak prawdziwe oblicze dziewczyny. Od tego momentu życie Kuby znajdzie się w wielkim niebezpieczeństwie.

Diablo. Wyścig o wszystko - obsada i twórcy

W obsadzie znaleźli się ("Boże Ciało", "Jestem mordercą"), Agnieszka Włodarczyk ("Sara", "13 posterunek"), Karolina Szymczak ("Polityka"), Cezary Pazura ("Kroll", "Żmijowisko"), Mikołaj Roznerski ("Fighter", "Pech to nie grzech"). W obsadzie pojawiła się również Karolina Pilarczyk, podwójna mistrzyni driftingu oraz Marcin "Różal" Różaliski, zawodnik KSW, mistrz wagi ciężkiej.

Diablo. Wyścig o wszystko - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl