Delirium

Tom zostaje zwolniony z instytutu dla psychicznie chorych. Udaje się do rezydencji, którą odziedziczył po zmarłych rodzicach. Wkrótce zaczyna podejrzewać, że dom jest nawiedzony.

Delirium – opis

Tom spędził dziesięć lat w zakładzie dla obłąkanych. Teraz ma szansę wyjść na wolność. Na razie jednak znajduje się pod częściowym nadzorem w rezydencji swoich rodziców. Olbrzymi dom robi wielkie wrażenie – młody człowiek w jego murach może delektować się nieograniczoną swobodą. Niestety, sielanka szybko się kończy. Na terenie posesji dzieją się niepokojące rzeczy, a Tom nie jest pewien, czy to prawda, czy tylko wytwór jego wrażliwego umysłu. Wkrótce bohater zaczyna odkrywać rodzinne tajemnice. Okazuje się, że przeszłość jego familii przepełniona jest mrocznymi sekretami.

Delirium – obsada i twórcy

W głównego bohatera w tym mrocznym thrillerze wciela się Topher Grace („Miłość, śmierć i roboty”, „Spider-Man 3”). W obsadzie znajdują się również: Patricia Clarkson („Ostre przedmioty”, „Dogville”), Callan Mulvey („300: Początek imperium”, „Krwawa rozgrywka”) i Genesis Rodriguez („Godziny - Wyścig z czasem”, „Kieł”). Reżyserem filmu jest Dennis Iliadis („Ostatni dom po lewej”, „+1”)

Delirium – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.