Dark Web: Usuń znajomego

Unfriended: Dark Web

Nastolatek wchodzi w posiadanie nowego laptopa i wkrótce odkrywa, że ​​poprzedni właściciel nie tylko go obserwuje, ale także zrobi wszystko, żeby odzyskać własność.

Dark Web: Usuń znajomego - opis filmu

Matias przypadkowo wchodzi w posiadanie nieswojego laptopa. Zawartość nowego sprzętu jest bardzo intrygująca. Tajemnicze foldery z niepokojącymi zdjęciami, enigmatyczne wiadomości odbierane przez niewylogowane konto na Facebooku, dziwne treści w historii przeglądania. Bohater postanawia opowiedzieć o dziwacznym znalezisku przyjaciołom, z którymi kontaktuje się przez Skype’a. Wkrótce okazuje się, że poczynania Matiasa są śledzone przez właściciela sprzętu. Nie pozostaje on jednak biernym obserwatorem. Tajemnicza postać chce odzyskać swój laptop i podejmuje działania zagrażające głównemu bohaterowi.

Dark Web: Usuń znajomego - obsada i twórcy

„Unfriended: Dark Web” to thriller z nurtu private investigation. Akcja toczy się na ekranach urządzeń – komputerów i smartfonów. Film wyreżyserował debiutant, Stephen Susco. W rolach głównych występują: Colin Woodell („The Purge”), Rebecca Rittenhouse („Blood & Oil”), Betty Gabriel („Uciekaj”) i Connor Del Rio („Małe dzikusy”). Film jest kontynuacją obrazu Cybernatural z 2014 roku.

Dark Web: Usuń znajomego - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.