Czy ktoś widział Andy'ego?

HAVE YOU SEEN ANDY

W 1976 roku, dziesięcioletni Andy Puglisi zniknął nagle z zatłoczonego basenu miejskiego w stanie Massachusetts. 22 lata później Melanie Perkins rozpoczyna starania, aby rozwikłać zagadkę z przeszłości.

Czy ktoś widział Andy’ego? – streszczenie

Pewnego upalnego, letniego dnia w sierpniu 1976 roku, dziesięcioletni Andy Puglisi bawił się z innymi dziećmi. W pewnym momencie zniknął bez śladu z zatłoczonego basenu miejskiego w mieście Lawrence, w stanie Massachusetts. Po 22. latach jego dawna koleżanka rozpoczyna śledztwo, aby rozwikłać od lat nurtującą ją zagadkę. Jej poszukiwania doprowadzają do ujawnienia nowych, szokujących informacji oraz wznowienia dawno zamkniętego śledztwa.

Melanie Perkins przeprowadziła wywiady z dziećmi mieszkającymi w sąsiedztwie, członkami rodziny Andy'ego, lokalną i stanową policją oraz ekspertami z laboratorium kryminalistycznego. Dzięki temu udało jej się dopasowywać kolejne części układanki. Ujawnione przez nią informacje wskazują na podejrzanych, którym przed laty nie postawiono zarzutów podczas śledztwa.

Czy ktoś widział Andy'ego?

Czy ktoś widział Andy’ego? (Have you seen Andy) to amerykański film dokumentalny z 2007 roku w reżyserii Melanie Perkins, która jest dawną koleżanką Andy'ego.

Czy ktoś widział Andy’ego? – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.