Człowiek, który zabił Hitlera i Wielką Stopę

THE MAN WHO KILLED HITLER AND THEN THE B

Kiedyś uratował świat, likwidując Adolfa Hitlera. Teraz ludzkość potrzebuje go ponownie. Zagrożenie nadchodzi z kanadyjskich odstępów i jest wielkie. Naprawdę WIELKIE.

Człowiek, który zabił Hitlera i Wielką Stopę – opis

Calvin Barr to weteran, który wsławił się tym, że zakończył II Wojnę Światową, zabijając Adolfa Hitlera. Teraz bohater po raz kolejny musi udowodnić swoją wartość. Gdzieś na kanadyjskich pustkowiach żyje Wielka Stopa, która stanowi wielkie niebezpieczeństwo dla populacji Ameryki Północnej. Bestia jest zainfekowana groźnym wirusem. Choroba może w każdej chwili się rozprzestrzenić, zabijając miliony. Calvin zostaje wynajęty do wytropienia i ubicia potwora. Stary człowiek wyrusza w podróż, z której być może już nie wróci. Taki los bohaterów.

Człowiek, który zabił Hitlera i Wielką Stopę – obsada i twórcy

W głównego bohatera filmu „Człowiek, który zabił Hitlera i Wielką Stopę” wciela się Sam Elliot („Narodziny gwiazdy”, „Hulk”). Partneruje mu Aiden Turner (trylogia "Hobbit"), który gra młodszą wersję żołnierza z czasów II Wojny Światowej. Aktorom towarzyszą: Caitlin Fitzgerald („Sweetbitter”, „Zawsze piękna”), Ron Livingston („Tully”, „Obecność”) oraz Larry Miller („Zakochana złośnica”, „Blond ambicja”). Reżyserem i scenarzystą projektu jest Robert D. Krzykowski.

Człowiek, który zabił Hitlera i Wielką Stopę – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.