Czarownica

Maleficent

| 10zł za 48h |

Mściwa czarownica jest zmuszona przeklnąć księżniczkę, tylko po to, by odkryć, że dziecko może być jedyną osobą, która może przywrócić pokój ich niespokojnej ziemi.

Czarownica - streszczenie

Diabolina (Angelina Jolie) była niegdyś dzielną i dobrą dziewczyną. Gdy jej leśna kraina została zaatakowana przez ludzi, wykazała się bohaterstwem, stając w jej obronie. Niestety, zło i niegodziwość, których była świadkiem w czasie wojny, zmieniły jej serce – stała się okrutną czarownicą. Żądna zemsty na władcy wrogiego królestwa, rzuca klątwę na jego nowo narodzoną córkę Aurorę. W miarę upływu lat zdaje sobie sprawę, że Aurora może mieć klucz do pokoju na ziemi i jest zmuszona do podjęcia drastycznych działań, które zmienią oba światy na zawsze.

Czarownica – obsada i twórcy

W rolę pełnej wewnętrznych sprzeczności czarownicy wcieliła - Angelina Jolie. W wyreżyserowanym przez wybitnego scenografa Roberta Stromberga (Oscar za Avatara i Alicję w Krainie Czarów) filmie wystąpili także między innymi: Elle Fanning, Sharlto Copley, Lesley Manville i nominowana do Nagrody Akademii Imelda Staunton.

Czarownica – gdzie obejrzeć?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.pl