Czarny niedźwiedź

BLACK BEAR

W domku nad jeziorem para przyjmuje w gościnę kobietę, która znajduje się w twórczym impasie i szuka ukojenia w wiejskim odosobnieniu. Trio szybko rozpoczyna niebezpieczną grę pełną pożądania, manipulacji i zazdrości.

Czarny niedźwiedź - opis

W domku położonym nad jeziorem w górach Adirondack Gabe (Christopher Abbott) i Blair (Sarah Gadon) przyjmują niejaką Allison (Aubrey Plaza) w nadziei na odnalezienie inspiracji w jej filmach. Cała trójka szybko pogrąża się w wyrachowanej grze pełnej pożądania, manipulacji i zazdrości. Bohaterowie nie są świadomi, jak niebezpiecznie zagmatwa się ich życie w pogoni za dziełem sztuki, w którym zacierają się granice między prawdą a kreacją artystyczną.

Czarny niedźwiedź - twórcy i obsada

Kameralny i bardzo oryginalny dramat psychologiczny w reżyserii Lawrence’a Michaela Levine’a. Produkcja miała swoją premierę na Międzynarodowym Festiwalu Kina Niezależnego w Sundance. W głównych rolach występują Aubrey Plaza (Na własne ryzyko), nominowany do Złotego Globu Christopher Abbott (Paragraf 22) oraz Sarah Gadon (Cosmopolis).

Czarny niedźwiedź - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.