Cokolwiek

ANYTHING (2017)

Po śmierci żony mężczyzna w średnim wieku przeprowadza się z Missisipi do Hollywood, gdzie poznaje przepiękną transpłciową kobietę.

Cokolwiek – streszczenie

Early Landry jest zdruzgotany po śmierci swojej ukochanej żony. Mężczyzna podejmuje nieudaną próbę samobójczą, po której zmuszony jest przenieść się do Los Angeles do swojej nadopiekuńczej siostry Laurette. Po kilku miesiącach udaje mu się w końcu dojść do siebie i odzyskać niezależność. Będący w średnim wieku Early zaczyna odkrywać świat bohemy Miasta Aniołów. Na początku nie może się on odnaleźć w nowym otoczeniu. Jego sąsiadką jej przepiękna transpłciowa Freda. Samotność sprawia, że otwierają się na siebie.

Czemu warto obejrzeć Cokolwiek?

Cokolwiek (Anything) to romans z 2017 roku, przedstawiający niezwykłą relację, jaka zawiązała się pomiędzy konserwatywnym mężczyzną a jego transpłciową sąsiadką. Obraz w przepiękny i mądry sposób mówi o potrzebie przynależności i bliskości. Barwni i nietuzinkowi bohaterowie filmu znajdują szczęście w najmniej oczywistym miejscu.

Cokolwiek – obsada i twórcy

Twórcą filmu jest debiutujący w roli reżysera aktor Timothy McNeil. W główne role wcielają się: John Carroll Lynch, zdobywca Złotego Globu Matt Bomer oraz nominowana do nagrody Emmy Maura Tierney.

Cokolwiek – gdzie obejrzeć?

Film jest dostępny online w serwisie VOD player.