COCO

| 10zł za 48h |

Pochodzący z Meksyku chłopiec zrobi wszystko, żeby poznać tajemnice swojej rodziny.

„Coco” – o czym jest film?

Dwunastoletni Miguel uwielbia muzykę, która od pokoleń jest w jego rodzinie zakazana. Chłopak marzy jednak, by osiągnąć sukces na miarę swojego wielkiego idola – Ernesta de la Cruza. W pogoni za swoją pasją trafia do pełnej kolorów Krainy Umarłych, gdzie ze wszystkich sił stara się odkryć historię swoich przodków. Z pomocą przychodzi mu przeuroczy oszust o imieniu Hektor.

„Coco” – o filmie

Przebojowa animacja rodem ze studia Walta Disneya. Pełna ciepła i mądrości produkcja w reżyserii laureata dwóch Oscarów Lee Unkricha („Toy Story 3”) była objawieniem 2017 roku. Została wyróżniona Nagrodą Akademii oraz Złotym Globem w kategorii „najlepszy długometrażowy film animowany”. Fabuła obrazu mówi o poszukiwaniu własnych korzeni i jest głęboko osadzona w meksykańskiej kulturze. Wyróżnikiem są tu inteligentny, chwytający za serce scenariusz oraz przepiękna muzyka.

„Coco” – dubbing

Swoich głosów w polskiej wersji językowej bohaterom użyczyli m.in. Agata Kulesza, Maciej Stuhr, Bartosz Opania, Michał Rosiński, Ewa Szykulska, Marian Opania, Paweł Wawrzecki, Teresa Lipowska, Marian Dziędziel.

„Coco” – gdzie obejrzeć?

Film dostępny online w serwisie VOD player.pl