Co nas kręci, co nas podnieca

Whatever works

|6 zł na 48h|

Szkoda, że takie historie zdarzają się tylko w filmach Woody’ego Allena. Starszy, samotny pan na granicy depresji odżywa na nowo pod wpływem dwudziestoletniej piękności.

Co nas kręci, co nas podnieca – opis

Boris Yellnikoff jest starzejącym się, zgorzkniałym marudą. Gość ma dość pesymistyczne spojrzenie na świat i najchętniej zamknąłby się w domu, odizolowując od wszystkich ludzi. Niespodziewanie na drodze staje mu młoda i nieco zagubiona Melody. Dziewczyna nie ma absolutnie nic wspólnego z Borisem, ale jak to mówią, przeciwności się przyciągają. Starzejący się gbur i młoda dzierlatka tworzą parę, która zadziwia całe ich otoczenie. Niestety, na tak dziwaczny związek czeka wiele niebezpieczeństw. Czy Borisowi i Melody uda się przezwyciężyć przeciwności losu?

Co nas kręci, co nas podnieca – obsada i twórcy

„Co nas kręci, co nas podnieca” to historia miłosna Woody’ego Allena („Manhattan”, „Annie Hall”) z miejscem akcji w Nowym Jorku. W głównego bohatera wciela się Larry David („Pohamuj entuzjazm”), a partnerują mu: Evan Rachel Wood („Westworld”), Patricia Clarkson („Ostre przedmioty”) i Henry Cavill („Wiedźmin”).

Co nas kreci, co nas podnieca – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.