Chwała bohaterom

Thank You for Your Service

Na froncie byli bohaterami ryzykującymi codziennie swoje życie. Po powrocie do domu wojenne demony nie pozwalają jednak o sobie zapomnieć. Czy młodzi chłopcy – walczący niegdyś w imię wolności – odnajdą się w świecie, za który toczyli boje?

 

Chwała bohaterom – opis

Grupa żołnierzy powraca z misji w Iraku. Przybywają do swoich domostw, dawno niewidzianych żon i opuszczonych dzieci. Po długim, wyczerpującym pobycie próbują nadrobić stracony czas. Niestety, nie jest to takie proste. Wciąż towarzyszą im traumy wojenne. Wydarzenia, których byli świadkami na froncie wracają w nocnych koszmarach, nie pozwalają normalnie funkcjonować. Młodzi weterani nie mogą liczyć na pomoc państwa, często mają problemy ze znalezieniem pracy. Czyżby przerażające przeżycia miały towarzyszyć żołnierzom do końca ich dni? A może jedynym wyjściem jest powrót na front?

 

Chwała bohaterom – obsada i twórcy

„Chwała bohaterom” to pierwszy film wyreżyserowany przez Jasona Halla. Twórca ma jednak na koncie kilka docenionych scenariuszy. Napisał on między innymi „Snajpera” Clinta Eastwooda. W roli głównej zobaczymy gwiazdę filmu „Whiplash” Milesa Tellera. W obrazie występują również: Haley Bennett („Dziewczyna z pociągu”), Beulah Koale („Hawaii 5.0”) i Hunter Burke („Vincent i Roxxy).

 

Chwała bohaterom – gdzie oglądać?

Cały film „Chwała bohaterom” dostępny online w serwisie VOD player.pl w wersji z lektorem i z napisami.