Chef Flynn - Najmłodszy kucharz świata

Mając dwanaście lat, otworzył w swoim domu wykwintny lokal kolacyjny. Jako szesnastolatek znalazł się na okładce „The New York Times". W wieku osiemnastu lat uruchomił własną restaurację w Nowym Jorku. Poznajcie Flynna McGarry'ego – cudowne dziecko świata kulinariów.

Chef Flynn - najmłodszy kucharz świata – opis

„Chef Flynn - najmłodszy kucharz świata” nie jest zwyczajnym biograficznym filmem dokumentalnym pokazującym piękno amerykańskiego snu. W trakcie jednego z wywiadów młody kucharz przyznaje, że jego dzieciństwo trwało tylko dziesieć lat i to chyba wystarczy. Meg McGarry, matka bohatera, mówiąc o depresji porozwodowej, opowiada o przemianie swojego syna w mężczyznę, w trakcie największego kryzysu w jej życiu. Film dokumentalny „Chef Flynn - najmłodszy kucharz świata” pokazuje, czym okupiony jest sukces odniesiony przez kilkunastoletnie dziecko. Z jednej strony blichtr i sława, z drugiej niewyobrażalna presja i chora ambicja dorosłych. Oto historia o cenie sukcesu i relacjach rodzinnych, które zarówno niszczą, jak i budują.

Chef Flynn - najmłodszy kucharz świata – twórcy

„Chef Flynn - najmłodszy kucharz świata” to amerykański film dokumentalny w reżyserii debiutanta Camerona Yatesa. Bohaterem obrazu jest kucharz i celebryta Flynn McGarry, nazywany Justinem Bieberem amerykańskich kulinariów.

Chef Flynn - najmłodszy kucharz świata – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.

Chef Flynn - Najmłodszy kucharz świata, sezon 1, odcinek 1