Był sobie pies 2

A Dogʼs Journey

|10zł na 48h|

Druga część kinowego hitu, który porwał serca ponad pół miliona polskich widzów w każdym wieku! Tym razem Bailey będzie musiał zaopiekować się CJ, nieważne w jakim wcieleniu!

Był sobie pies 2 - opis

Bailey jest uroczym psem, który ludzkiego towarzystwa potrzebuje jak nikt inny. Ale czasem trzeba się nieźle nabiegać, żeby za nimi nadążyć. Tym razem psi przyjaciel ma pilnować CJ - wnuczkę Ethana. Dopóki dziewczynka jest mała, zadanie idzie sprawnie. Pewnego dnia okazuje się, że CJ dorasta i wyjeżdża ze swoją mamą do wielkiego miasta. Odszukuje dziewczynę i pomaga swojej ukochanej pani odnaleźć miłość, przyjaciół i dać radość. Czasem będzie musiał odejść, by zaraz znów powrócić w nowym wcieleniu.

Był sobie pies 2 - obsada i twórcy

Reżyserką filmu Gail Mancuso, laureatka dwóch nagród Emmy za serial "Współczesna rodzina". Baileymu głosu użyczył Josh Gad, zdobywca dwóch nagród Annie, przyznawanych przez Międzynarodowe Stowarzyszenie Twórców Filmu Animowanego za rolę w Olafa w "Krainie lodu". W obsadzie znaleźli się Dennis Quaid ("Władcy świata") oraz Kathryn Prescott ("Polaroid").

Był sobie pies - gdzie oglądać?

Film jest dostępny online na platformie VOD player.pl