Brzydka prawda

The Ugly Truth HD

|10 zł na 48h|

Abby nie ma dużego doświadczenia w miłości. Mike ma go aż zanadto. Anielica zamierza zasięgnąć rad diabła w tej materii. Co z tego wyjdzie?

Brzydka prawda – opis

Abby jest atrakcyjną i przebojową producentką telewizyjną. Niestety, nie wie nic o związkach damsko-męskich – jest zdecydowanie zielona w tej dziedzinie. Mike to gwiazda programu, która szczyci się swoim szowinistycznym spojrzeniem na świat. Faceci chcą jednego, liczy się tylko seks i tak dalej. Gdy Abby poznaje pewnego przystojniaka, prosi Mike’a o radę, jak utrzymać satysfakcjonujący związek. Mężczyzna postanawia dać jej kilka „diabelnie” skutecznych wskazówek. Rozpoczyna się dziwaczny eksperyment, w którym kobieta staje się spełnieniem marzeń zakochanych w sobie seksistów. Co z tego wyniknie? Na pewno wiele śmiechu!

Brzydka prawda – obsada i twórcy

„Brzydka prawda” to przezabawna komedia romantyczna w reżyserii Roberta Luketica („Legalna blondynka”, „Pan i Pani Kiler”). W głównych bohaterów wcielają się Katherine Heigl („Wpadka”, „27 sukienek”) i Gerard Butler („300”, „Prawo zemsty”).

Brzydka prawda – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.