Boso, ale na rowerze

THE MISFORTUNATES

Poznajcie rodzinę Strobbe’ów. Ich życie wypełniają niekończące się imprezy, damsko-męskie ekscesy i permanentne lenistwo. W samym środku tego bałaganu znajduje się młody Gunther, który chciałby coś osiągnąć w życiu. Czy ma na to szansę?

Boso, ale na rowerze – opis

Małe miasteczko, w którym wszyscy się znają. Większość mieszkańców zajmuje się plotkowaniem i  słodkim „nicnierobieniem”. Ekspertami w tej dziedzinie są Strobbe’owie, a w szczególności męska część rodziny. Panowie lubią dać w palnik, a ich imprezy to już klasyka. Szkoda tylko, że najmłodszy członek familii skazany jest na podobny los. Zamiast edukacji – degeneracja. Zamiast rozwoju – stagnacja. Czy chłopiec wyrwie się z małej mieściny i podąży za marzeniami? A może podzieli los swojego ojca i wujów, którzy zapomnieli już, że stać ich na więcej?

Boso, ale na rowerze – obsada i twórcy

„Boso, ale na rowerze” to belgijska czarna komedia z wątkami obyczajowymi. Film wyreżyserował Felix Van Groeningen („Mój piękny syn”, „Belgica”), a w rolach głównych wystąpili: Kenneth Vanbaeden („Niezwykłe życie Rockiego”, „Badpakje 46”), Valentijn Dhaenens („Tabula rasa”, „Girl”), Gilda De Bal („De Rodenburgs”, „Clan”) i Johan Heldenbergh („Azyl”, „W kręgu miłości”).

Boso, ale na rowerze – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.