Bomb City

BOMB CITY

Wstrząsający dramat na faktach opowiadający o grupie punków z Teksasu, którzy zostali zaatakowani przez miejscowych licealistów.

„Bomb City” – streszczenie

Brian Deneke jest buntownikiem znanym ze swojego zielonego irokeza i miłości do muzyki punkowej. Razem ze swoimi kumplami chłopak organizuje alternatywne imprezy w lokalu zwanym Bomb City w Amarillo w Teksasie. Nie wszyscy mieszkańcy tradycyjnego miasteczka akceptują jednak styl życia Briana i jego paczki. Jedną z tych osób jest Cody Cates, licealista o ultrakonserwatywnych poglądach. Pewnego zimowego wieczoru 1998 roku, po przegranym meczu i kilku głębszych, chłopak i jego koledzy napadają na miejscowych punków. Między sportowcami i punkowcami dochodzi do walki tragicznej w skutkach.

Czemu warto obejrzeć „Bomb City”?

„Bomb City” to amerykański dramat z 2017 roku, oparty na faktach. Opowiada o jednej z najbardziej kontrowersyjnych zbrodni na tle nienawiści w USA, która zakwestionowała obiektywność amerykańskiego wymiaru sprawiedliwości.

„Bomb City” – obsada

Reżyserem filmu jest Jameson Brooks. W główne role wcielają się: Dave Davis, Glenn Morshower, Logan Huffman, Lorelei Linklater oraz Eddie Hassell.

„Bomb City” – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.