Bliźnięta

| 18 zł na 48h |

Haniebna zbrodnia staje się przyczyną wystawienia na próbę skomplikowanej relacji między osobistą asystentką a jej szefową – Hollywoodzką gwiazdą. Odkryta tajemnica doprowadza do zmiany definicji przyjaźni i prawdy.

„Bliźnięta” – streszczenie fabuły

Heather (Zoe Kravitz) jest popularną aktorką. Niestety zdążyła narazić się wielu ludziom. Kapryśna i zachwycona swoim statusem sprawiła, że producenci, reżyserzy, a nawet dziennikarze mają dość jej wymagań i zmian nastrojów. Całe środowisko zaczyna życzyć jej jak najgorzej. Jedyną osobą, która oferuje jej swoje wsparcie jest Jill (Lola Kirke), oddana przyjaciółka i asystentka. Bez słowa sprzeciwu wykonuje wszystkie zachcianki młodej gwiazdy. Do momentu, aż nieoczekiwane wydarzenia każą jej zredefiniować swoją postawę. Teraz to ona powinna być na pierwszym miejscu.

„Bliźnięta” – obsada

„Bliźnięta” to amerykański thriller z 2017 roku w reżyserii Aarona Katza. W obsadzie znaleźli się, m.in. Lola Kirke (znana z „Mozart in the Jungle” czy „Mistress America”) oraz Zoe Kravitz (znana z „Wielkich kłamstewek”). Film był pokazywany m.in. na Międzynarodowym Festiwalu Filmowym w Locarno.

Gdzie oglądać?

Cały film dostępny online na platformie VOD player.pl