Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza Tajemnica

Jerrymaya Detectice Agency: The first Mystery

| 10zł na 48h |

Kto ukradł starożytną księgę Hammarabi? Dyrektor szkoły? Bibliotekarka? Wuefista? Lasse i Maja rozpoczynają śledztwo, które będzie początkiem wielkiej przyjaźni i owocnej współpracy.

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza Tajemnica – opis

Lasse i Maja jeszcze się nie znają. Ich biuro nie istnieje, a oboje są na razie jedynie uczniami w swojej szkole. Czas poznać początki tego wspaniałego detektywistycznego duetu. Hammarabi to cenna księga przedstawiająca metody rozwiązywania sporów. Ma ona być nagrodą w konkursie wiedzy. Niestety, znika bez śladu w niejasnych okolicznościach. Kto ukradł ten wartościowy relikt? W tej sprawie każdy jest podejrzany. Lasse i Maja rozpoczynają swoje pierwsze śledztwo, które doprowadzi ich do założenia słynnego biura detektywistycznego.

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza Tajemnica – obsada i twórcy

„Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza Tajemnica” to kolejny film z serii przygód dwójki młodych detektywów. Tym razem cofniemy się do samych początków znajomości Lassego i Mai. W rolach głównych występują Ester Vuori i Frank Dorsin, a partnerują im: Johan Rheborg, Katrin Sundberg i Tomas Norström.

Biuro detektywistyczne Lassego i Mai. Pierwsza Tajemnica – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl