Bez względu na cenę

AT ANY PRICE (2013)

Podobno z rodziną najlepiej wychodzi się na zdjęciu. Wiedzą coś o tym Henry i jego syn Dean, którzy od lat nie potrafią się porozumieć. Ten pierwszy jest farmerem, drugi chce zostać kierowcą rajdowym. Konflikt wisi w powietrzu.

Bez względu na cenę – opis

Akcja filmu toczy się w małym miasteczku gdzieś na amerykańskiej prowincji. Henry Whipple jest jednym z najbardziej prężnych farmerów w okolicy. Zarządza rodzinną ziemią i pragnie, żeby jego syn przejął po nim schedę. Dean jednak nie kwapi się do ciężkiej pracy na roli. Woli awanturnicze życie kierowcy rajdowego. Pojawia się konflikt pomiędzy ojcem a synem. Ich relacje zostaną wystawione na wielką próbę, gdy gospodarstwo Henry’ego stanie się przedmiotem zakrojonego na szeroką skalę dochodzenia.

Bez względu na cenę – obsada i twórcy

Reżyserem tego rodzinnego dramatu jest Ramin Bahrani („99 Homes”, „451° Fahrenheita”). W rolę Henry’ego wciela się Dennis Quaid („Władcy świata”, „Daleko od nieba”), a jego syna portretuje Zac Efron („Podły, okrutny, zły”, „Baywatch. Słoneczny patrol”). Partnerują im między innymi Heather Graham („Kac Vegas”, „Boogie Nights”) i Clancy Brown („Billions”, „Skazani na Shawshank”).

Bez względu na cenę – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player z lektorem i napisami.