Bez śladu

KEEPERS HD

| 16 zł na 48h |

Trójka latarników na odludnej wyspie Flannan znajduje skrzynkę pełną złota. Mężczyźni następnie znikają. Co ich spotkało? Ta historia oparta jest na prawdziwych wydarzeniach.

Bez śladu - opis

Wyspa Flannan to niewielkie i odludne miejsce niedaleko zachodniego wybrzeża Szkocji. Znajduje się tam latarnia morska, w której pracuje troje latarników w systemie zmianowym. Właśnie na służbę wyrusza kolejna ekipa. Mężczyźni żegnają się z rodzinami i opuszczają dom na 6 tygodni. Po dotarciu na miejsce nikt ich jednak nie wita. Gdzie znajduje się poprzednia zmiana? Latarnia jest opuszczona. Wszystko wskazuje na to, że Thomas, James i Donald zniknęli bez śladu. Jaką tajemnicę skrywa wyspa Flannan?

Bez śladu – obsada i twórcy

Tajemnica wyspy Flannana do dziś intryguje i pobudza ciekawość. Film Kristoffera Nyholma („Tabu”, „Forbrydelsen”) prezentuje jedną z hipotez w sprawie zaginięcia latarników. W głównych rolach filmu „Bez śladu” zobaczymy aktorów takich jak Gerard Butler („300”, „Prawo zemsty”) oraz Peter Mullan („Czas wojny”, „Trainspotting”).

Bez śladu – gdzie oglądać?

Cały film „Bez śladu” dostępny online w serwisie VOD player.pl w wersji z lektorem i z napisami.

UWAGA: Film niedostępny w aplikacjach Smart TV na telewizorach Samsung i LG.