Bez końca

NOT THE END (AKA. SIN FIN)

Film drogi rozgrywający się między Kadyksem, Malagą i Madrytem. Historia miłości i podróży w czasie, w której Javier przybywa z przyszłości, aby odzyskać utraconą miłość Marii.

Bez końca - opis

Pewnego dnia nieśmiały i introwertyczny Javier (Javier Rey) spotyka spontaniczną, wesołą dziewczynę Marię (María León), nucącą piosenki Mecano – jednego z najpopularniejszych zespołów hiszpańskiego popu lat osiemdziesiątych i dziewięćdziesiątych ubiegłego wieku. Między nimi szybko wybucha płomienne uczucie. Piętnaście lat później ich życie nie przedstawia się jednak idyllicznie. Mężczyzna ma obsesje na punkcie pracy, a kobieta czuje się bardzo niespełniona. Zdesperowany Javier zdaje sobie sprawę, że jest tylko jeden sposób, aby pomóc Marii. Musi cofnąć się w czasie i zmienić jej przeznaczenie. Ma nadzieję, że jego ukochana znowu stanie się szczęśliwą i pełną życia dziewczyną, w której przed laty się zakochał.

Bez końca - twórcy i obsada

Oryginalna historia miłosna o człowieku, który pragnie cofnąć czas z nadzieją, że uda mu się w ten sposób uratować swój rozpadający się związek. Twórcami tego ciekawego hiszpańskiego dramatu są bracia César oraz José Esteban Alenda („Porządek rzeczy”). W obsadzie pojawiają się Javier Rey („Kokainowe Wybrzeże”), María León („Uśpiony głos”), Juan Carlos Sánchez („El oro de Moscú”), Mari Paz Sayago („Kiki i sekrety seksu”) oraz Paco Ochoa („17 godzin”).

Bez końca - nominacje

Produkcja otrzymała cztery nominacje do nagrody przyznawanej przez Stowarzyszenie Andaluzyjskich Filmowców (ASECAN).

Bez końca - gdzie oglądać?

Film dostępny online w serwisie VOD player.