Bandziory z Brooklynu

Brooklyn Guns HD

|18 zł na 48h|

Były skazaniec powraca na Brooklyn, żeby zapomnieć o mrocznej przeszłości. Niestety, wpada w sam środek gangsterskiej zawieruchy.

Brooklyn Guns – opis

Mikki Levy odsiaduje wyrok dożywocia w jednym z najcięższych izraelskich więzień. Mężczyzna porzucił już nadzieję, że kiedykolwiek wyjdzie na wolność. Cuda się jednak zdarzają. Zbieg sprzyjających okoliczności sprawia, że Mikki zostaje zwolniony i rusza do Nowego Jorku, a konkretnie na Brooklyn. Tam zatrzymuje się u swojego wuja, licząc na nowy start. Niestety, nie będzie mu dane zacząć wszystko od początku. Szybko wpada w sam środek narkotykowej wojny gangów. Chcąc nie chcąc, dołącza do walki, a umiejętności zdobyte w więzieniu dają mu dużą przewagę nad przeciwnikami.

Brooklyn Guns – obsada i twórcy

„Brooklyn Guns” to autorski projekt Danny’ego A. Abeckasera („Irlandczyk”), który napisał i wyreżyserował film, a także zagrał w nim główną rolę. Oprócz niego w obrazie występują: AnnaLynne McCord („Chirurgiczna precyzja”), Harvey Keitel („Zły porucznik”), Guri Weinberg („Nie zadzieraj z fryzjerem”) i Jon Carlo („Uciekaj”).

Brooklyn Guns – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.