Baby Bump

Grzejesz, kopcisz, hajcujesz, kirasz czy snifujesz ? Takie pytanie słyszy Mickey House, któremu dojrzewanie sprawia duży problem. Czy matka wariatka jest w stanie mu pomóc?

Baby Bump - opis

Mickey House ma jedenaście lat i przestaje być już dzieckiem. Nie jest mu to jednak na rękę. Jego relacje z niezrównoważoną matka nabierają zupełnie innego znaczenia i zaczynają budzić obawy. Problem pojawia się gdy chłopak z trudem odnajduje się wśród rówieśników. Jest zszokowany swoim zmieniającym się ciałem, a jego marzeniem staje się operacja plastyczna uszu. Tylko skąd wziąć na nią kasę? Jego szalona wyobraźnia podsyła mu pomysł na biznes - handel swoim moczem. Czy uda mu się zaakceptować siebie?

Baby Bump - obsada i twórcy

Twórcą filmu jest reżyser młodego pokolenia - Kuba Czekaj, który jest laureatem m.in: Lew Queer oraz Kryształowego Niedźwiedzia. Chłopca który nie radzi sobie z dojrzewaniem zagrał Kacper Olszewski. W filmie możemy również zobaczyć Agnieszkę Podsiadlik ("Z daleka widok jest piękny") oraz Sebastiana Łacha ("Pakt"). Film zdobył pięć nagród, a wszystkie z nich zdobył Kuba Czekaj.

Baby Bump - gdzie oglądać?

Program jest dostępny online na platformie VOD player.pl