Avengers: Koniec gry

Avangers: Endgame

| 10zł za 48h |

Thanos zrobił to. Udało mu się wymazać połowę życia we Wszechświecie. Szalony Tytan zwyciężył, a drużyna Avengers znajduje się w rozsypce. Herosi jednak nigdy się nie poddają. Właśnie rodzi się nowy plan, który może przechylić szalę zwycięstwa na ich stronę.

Avengers: Koniec gry – opis

Po dramatycznych wydarzeniach z filmu „Avengers: Wojna bez granic” Iron Man samotnie dryfuje po kosmosie, połowa superbohaterów przestała istnieć, a Kapitan Ameryka próbuje pogodzić się z porażką. Świat już nigdy nie będzie taki sam, a ocaleni muszą nauczyć się żyć w nowych warunkach. Nie wszyscy jednak dają za wygraną. Gdy w bazie Avengers pojawia się Ant-Man, w głowach herosów rodzi się szalony plan zmiany obecnego stanu rzeczy. Czy jest możliwe odwrócenie „Efektu Thanosa” i przywrócenie do naszego świata tych, co odeszli? Iron Man, Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa i pozostali zbierają się ponownie, żeby wyruszyć w pełną przygód podróż po najważniejszych momentach w historii Avengers.

Avengers: Koniec gry – obsada i twórcy

„Avengers: Koniec” to wielkie zwieńczenie pewnego etapu w niezwykłym projekcie, jakim jest Kinowe Uniwersum Marvela. To również obecnie najbardziej kasowy film w historii kina. Obraz jest bezpośrednią kontynuacją blockbustera „Avengers: Wojna bez granic”, ale zawiera również wiele wątków związanych z filmami takimi jak: „Iron Man”, „Thor”, „Strażnicy Galaktyki” czy „Kapitan Marvel”. Na ekranie zobaczymy wszystkich  herosów Marvela, w których wcieliły się gwiazdy Hollywood takie jak: Robert Downey Jr. („Iron Man”), Chris Evans („Kapitan Ameryka: Wojna bohaterów”), Scarlett Johansson („Avengers”), Brie Larsson („Kapitan Marvel”), Chris Hemsworth („Thor:Ragnarok”), Benedict Cumberbatch („Doktor Strange”) czy Jeremy Renner („Avengers”). Film wyreżyserowali bracia Russo, którzy stworzyli również poprzednią część sagi.

Avengers: Koniec gry – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.