Avengers

MARVEL'S THE AVENGERS

| 10zł za 48h |

Drużyna Avengers łączy siły po raz pierwszy, gdy zły brat Thora, Loki, przeprowadza atak na Nowy Jork. Czy superbohaterowie Marvela powstrzymają zbliżającą się zagładę?

Avengers – opis

Kapitan Ameryka, Thor, Hulk, Czarna Wdowa, Iron Man i Hawkeye muszą stanąć do walki z Lokim, który dzięki kamieniowi nieskończoności jest potężniejszy niż kiedykolwiek. Zbliża się kosmiczna inwazja i tylko superbohaterowie mogą ją powstrzymać. Niestety, drużyna jest w wielkich tarapatach. Jak połączyć przerośnięte ego Tony’ego Starka z kodeksem moralnym Kapitana Ameryki? Jak pogodzić wyższe cele Thora z pragmatyzmem Nicka Fury’ego? Co zrobić z tykającą bombą atomową w postaci Hulka? Avengersi muszą przepracować osobiste problemy, zanim staną do walki z wielkim zagrożeniem. Sęk w tym, że Loki dobrze wie, jak wykorzystać personalne animozje przeciwników. Bóg podstępu rozpoczyna swoje machlojki. Czy uda mu się przechytrzyć Tony’ego Starka i pozostałych?

Avengers – obsada i twórcy

„Avengers” to według wielu najważniejszy film powstały w ramach Kinowego Uniwersum Marvela (MCU). To właśnie tutaj po raz pierwszy spotkali się: Kapitan Ameryka, Iron Man, Czarna Wdowa, Hulk, Thor i Hawkeye. W role bohaterów wcielają się Robert Downey Jr. („Iron Man”), Chris Evans („Kapitan Ameryka: Zimowy żołnierz”), Scarlett Johansson („Czarna wdowa”), Mark Ruffalo („Ilujzja”), Chris Hemsworth („Thor”) i Jeremy Renner („The Hurt Locker. W pułapce wojny”). Antagonistę Lokiego portretuje Tom Hiddleston („Tylko kochankowie przeżyją”). Film wyreżyserował Joss Whedon („Buffy: Postrach wampirów”).

Avengers – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.