Asystentka

THE ASSISTANT (2019)

Spojrzenie na dzień z życia asystenta branży rozrywkowej. W miarę jak Jane postępuje zgodnie z codzienną rutyną, staje się coraz bardziej świadoma podstępnych nadużyć, które zagrażają każdemu aspektowi jej pozycji.

Asystentka - opis filmu

Jane (nagrodzona nagrodą Emmy za rolę w serialu "Ozark" Julia Garner) niedawno ukończyła studia i marzy o karierze producentki filmowej. Kiedy trafia do pracy jako asystentka potentata branży rozrywkowej, jest w siódmym niebie. Nie wie jeszcze, że pod pozorami pracy, zamiast realizacji marzenia, czeka ją droga do zatracenia.

Asystentka - twórcy i obsada

Mocny dramat ukazujący ogrom nadużyć i systemową dyskryminację w świecie show biznesu. Reżyserii tej ważnej i zmuszającej do myślenia produkcji podjęła się Kitty Green (Casting na JonBenét), a w rolę tytułowej asystentki wcieliła się wyróżniona nagrodą Emmy za rolę w serialu Ozark Julia Garner. Obok niej pojawiają się zdobywca BAFTY Matthew MacFadyen (serial HBO Sukcesja), Kristine Froseth (serial Szukając Alaski), Makenzie Leigh (serial Żona idealna) oraz Noah Robbins (Sama przeciw wszystkim).

Asystentka - gdzie obejrzeć?

Film dostępny na platformie VOD player.pl