Asterix i Obelix: osiedle bogów

ASTERIX: LE DOMAINE DES DIEUX HD

|10zł na 48h|

Wszystko wskazuje na to, że Juliusz Cezar wreszcie znalazł sposób na nieugiętych Galów. Planuje dołożyć im cywilizacją i poprawić komercjalizacją. Co to oznacza? Ano to, że Galowie muszą się dostosować albo wyginą.

 

Asteriks i Obeliks: osiedle bogów – opis

Niezwyciężona moc Rzymu, niczym szpony sokoła, zacisnęła się na wszystkich zakątkach kontynentu oprócz tej jednej, małej wioski. Garstka beztroskich Galów śmieje się w twarz cesarskim legionistom już od długiego czasu. Tym razem jednak Juliusz Cezar ma plan. Okoliczne puszcze ustąpią miejsca pięknym budowlom. Otoczeni przez rzymską cywilizację Galowie dostosują się albo zginą! Wkrótce okazuje się, że Cezar ma łeb na karku, bo tak się rzeczywiście dzieje. Mieszkańcy wioski przenoszą się do apartamentowców, a na miejscu pozostają jedynie: Asterix, Obelix i Panoramix. Trio postanawia wybić swoim sąsiadom z głowy rzymskie luksusy. Czy mają szansę w starciu z bezlitosną cywilizacją?

 

Asteriks i Obeliks: osiedle bogów – obsada i twórcy

„Asteriks i Obeliks: Osiedle Bogów” to francuska animacja powstała na podstawie serii kultowych komiksów o Asteriksie i Obeliksie. Film wyreżyserował Louis Clichy („Asteriks i Obeliks. Tajemnica magicznego wywaru”), a w polskiej wersji językowej głosów głównym bohaterom użyczyli: Wojciech Mecwaldowski („Juliusz”), Arkadiusz Jakubik („Dom zły”), Piotr Fronczewski („Akademia pana Kleksa”), Piotr Adamczyk („Testosteron”), Anna Mucha („Chłopaki nie płaczą”), Czesław Mozil („Kraina lodu”).

 

Asteriks i Obeliks: osiedle bogów – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.