Ares

Arès

Rok 2035. Główną rozrywką mas stają się emitowane w telewizji brutalne walki. Jednym z najbardziej uwielbianych przez publiczność zawodników jest Ares. Momentem zwrotnym w jego życiu okazuje się aresztowanie jego siostry wraz z córką. Ares zrobi wszystko, aby je ocalić. Zawodnik brutalnych walk stanie się symbolem nowej rewolucji…


„Ares” – opis

Jest rok 2035. W wyniku załamania gospodarki liczba bezrobotnych rośnie w zastraszającym tempie a świat ogarnia coraz większy chaos. Zdegenerowane społeczeństwo oscyluje między buntem i rezygnacją. Główną rozrywką, która pozwala wyładować narastające napięcie, stają się emitowane w telewizji brutalne walki. Wszystkie chwyty są w nich dozwolone. Jednym z weteranów tego „sportu” jest Ares, który na co dzień pracuje w policji. Jego życie zmieni się jednak, gdy jego siostra wraz z córką zostaną aresztowane. Ares zrobi wszystko, aby je ocalić. Zawodnik brutalnych walk stanie się symbolem nowej rewolucji.

 

„Ares” – obsada i twórcy

Film to dzieło reżysera Jeana-Patricka Benesa, który jednocześnie jest współautorem scenariusza. Francuski film sci-fi uświetnili Ola Rapace, Micha Lescot oraz Thierry Hancisse.

 

„Ares” – gdzie obejrzeć?

Cały film „Ares” obejrzysz online na platformie VOD player.pl.