Ant-Man i Osa

Ant-Man and the Wasp

| 10zł za 48h|

Człowiek-mrówka powraca w kolejnej szalonej przygodzie! Tym razem Ant-Man nie jest sam, ponieważ partneruje mu Osa – piękna superbohaterka z zadziwiającymi mocami.

Ant-Man i Osa – streszczenie

Po dramatycznych wydarzeniach z poprzednich filmów Scott Lang przebywa w areszcie domowym. Jego życie nie jest już tak ekscytujące jak kiedyś, chociaż chwile spędzone z córką Cassie są bez wątpienia wspaniałe. Wszystko się zmienia, gdy Scott ponownie nawiązuje kontakt z doktorem Pymem i jego córką Hope. Bohaterowie muszą udać się do dziwacznego wymiaru kwantowego, gdzie uwięziona jest Janet Van Dyne – wielka miłość Hanka i matka Hope. Nie jest to jednak łatwe zadanie, ponieważ szyki starają się im pokrzyżować łasi na technologię Pyma przestępcy oraz tajemnicza Ghost, która posiada moc dematerializacji. Scott Lang ponownie ubiera kostium Ant-Mana pozwalający mu dowolnie zmieniać rozmiar. Wraz z Hope, wyposażoną w podobny strój, rozpoczynają pełną akcji i humoru przygodę.

Czemu warto obejrzeć Ant-Mana i Osę?

„Ant-Man i Osa” to produkcja oparta na serii komiksów i stworzona w ramach Kinowego Uniwersum Marvela – akcja filmu dzieje się w tym samym świecie co przygody Iron Mana, Kapitana Ameryki czy Avengers.

Ant-Man i Osa – twórcy i obsada

W rolę głównego bohatera ponownie wciela się Paul Rudd („Wpadka”, „40-letni prawiczek”), który jest także współscenarzystą filmu. Naukowca Hanka Pyma portretuje Michael Douglas, a jego córkę i obiekt westchnień Scotta, Evangeline Lilly (serial „Zagubieni”). To jednak nie koniec wspaniałych aktorów w obsadzie „Ant-Man i Osy”. Zobaczymy tutaj również sławy takie jak: Laurence Fishburne, Michelle Pfeiffer, Michael Peña, Walton Goggins czy Bobby Cannavale. Reżyseruje Peyton Reed („Sztuka zrywania”).

Ant-Man i Osa – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.