Aniołki Charliego: zawrotna szybkość

CHARLIE'S ANGELS: FULL THROTTLE

Cameron Diaz, Drew Barrymore i Lucy Liu powracają jako trzy piękne, inteligentne i znakomicie wyszkolone superagentki. Natalie, Dylan i Alex, które mają do wykonania wyjątkowo trudne zadanie.

Aniołki Charliego: zawrotna szybkość – streszczenie

Aniołki Charliego tym razem stają przed arcytrudnym zadaniem. Na ich drodze pojawia się były Aniołek Charliego – Madison Lee. Opowieść skupia się wokół zaawansowanego technologicznie systemu HALLO, który pozwala zidentyfikować osoby objęte programem ochrony świadków. Gdy wynalazek dostaje się w niepowołane ręce, a chronieni świadkowie zaczynają ginąć, robi się naprawdę niebezpiecznie. Aniołki Charliego znów będą miały ręce pełne roboty.

Czemu warto obejrzeć Aniołki Charliego: zawrotna szybkość?

Aniołki Charliego: zawrotna szybkość (Charlie’s Angels: Full Throttle) to znakomita komedia kryminalna z 2003 roku. Produkcja zapewnia wspaniałą rozrywkę. Wyróżnia się pełnymi niesamowitych efektów specjalnych i wbijającymi w fotel scenami akcji. Jest kontynuacją przygód o Aniołkach Charliego.

Aniołki Charliego: zawrotna szybkość – obsada i twórcy

Reżyserem filmu jest twórca pierwszej części Joseph McGinty Nichol. Autorem zdjęć jest Russell Carpenter, zdobywca Oscara za zdjęcia do „Titanica”. W role Aniołków ponownie wcielają się Cameron Diaz, Drew Barrymore i Lucy Liu. Parnterują im takie gwiazdy, jak Demi Moore, Bruce Willis czy John Cleese.

Aniołki Charliego: zawrotna szybkość – gdzie obejrzeć?

Cały film jest dostępny online w serwisie VOD player.