Anihilacja

ANNIHILATION HD

|16zł na 48h|

Jeden z najlepszych filmów science fiction 2018 roku. Opowieść fantastyczna, która zadaje ważne pytania i zmusza widzów do szukania odpowiedzi na wielu płaszczyznach.

 

Anihilacja – opis

Biolożka Lena od roku opłakuje śmierć męża żołnierza, który wyruszył na tajną misję i już z niej nie wrócił. Gdy zaczyna powoli oswajać się z myślą o jego stracie, ten nagle pojawia się w domu. Jest jednak inny, wycofany, nieobecny. Szybko też podupada na zdrowiu. Czy jest to związane z misją, o której nie może mówić? Wkrótce Lena zostaje wezwana do tajnej placówki i konfrontuje się z przerażającym zjawiskiem, które zmieniło jej męża. I podobnie jak niegdyś jej ukochany teraz również i ona wyrusza w nieznane.

 

Anihilacja – obsada i twórcy

„Anihilacja” to nowy film Alexa Garlanda, scenarzysty „28 dni później” oraz reżysera „Ex Machiny”. Produkcja oparta jest na książce Jeffa VanderMeera „Unicestwienie”. W rolach głównych tego intrygującego i mrocznego obrazu science fiction występują Natalie Portman („Thor”), Oscar Isaac („Ex Machina”), Jennifer Jason Leigh („Atypowy”) i Tessa Thompson („Westworld”).

 

Anihilacja – gdzie oglądać?

Cały film „Anihilacja” dostępny online w serwisie VOD player.pl w wersji z lektorem i z napisami.