Amityville: Przebudzenie

Amityville: The Awakening

W 1974 roku dom w Amityville zmusił troskliwego ojca do zabicia całej swojej rodziny. Do nawiedzonego budynku wprowadza się właśnie kolejna familia. Czy historia się powtórzy?

 

Amityville: Przebudzenie – opis

Joan to matka po przejściach, która przeprowadza się do Amityville wraz z trójką dzieci. Nastoletnia Bella, jej sparaliżowany brat James oraz mała Juliet nie wiedzą jednak, co przed laty wydarzyło się w domu. Szybko jednak zaczynają domyślać się przerażającej prawdy. Demony przeszłości powracają, a zło uderza ze zdwojoną siłą. Potworności nawiedzają rodzinę, doprowadzając domowników na skraj szaleństwa. Gdy sparaliżowany James zaczyna przejawiać niepokojące zachowania, Bella zdaje sobie sprawę, że zostało jej niewiele czasu, aby uratować swoją rodzinę. Czy pokona pradawne zło ukryte w murach mrocznego domu w Amityville?

 

Amityville: Przebudzenie – obsada i twórcy

W kolejnym filmie z cyklu „Amityville” występują: Jennifer Jason Leigh („Nienawistna ósemka”, Anihiliacja”), Bella Thorne („Opiekunka”, „W blasku nocy”), Mckenna Grace („Kapitan Marvel, Jestem najlepsza. Ja, Tonya”) oraz Cameron Monaghan, którego niesamowita aparycja pozwoliła zagrać mu samego Jokera w serialu „Gotham”. Reżyserem obrazu jest Franck Khalfoun („Maniac”, „Droga śmierci”).

 

Amityville: Przebudzenie – gdzie oglądać?

Cały film „Amityville: Przebudzenie” dostępny online w serwisie VOD player.pl w wersji z lektorem i z napisami.