American Honey

AMERICAN HONEY

| 6zł za 48h |

 

Porywający film o poszukiwaniu wolności przedstawia opowieść o młodych ludziach, dla których słodkie „tu i teraz” jest kwintesencją amerykańskiego snu.

 

American Honey – opis

Star jest młoda, piękna i znudzona swoim dotychczasowym życiem. Pewnego dnia poznaje grupkę ludzi podróżujących po Ameryce bez konkretnego celu. Liczy się dla nich jedynie przygoda i zabawa. Nie martwią się o przyszłość, ważne jest „tu i teraz”. Star postanawia dołączyć do nowopoznanych. Wsiada do ich kolorowego busa i rozpoczyna podróż w nieznane. Jej życie w przeciągu chwili eksploduje nieskrępowaną wolnością, miłością i przyjaźnią. Każdego dnia doświadcza czegoś nowego, a istotą jej codzienności stają się taniec, muzyka, seks i zabawa. Ta lekkość bytu sprawia, że Star zapomina o przyszłości i przeszłości, żyjąc tak, jakby jutra miało nie być.

American Honey – obsada i twórcy

„American Honey” to film mistrzyni kina niezależnego Andrei Arnold (Oscar za obraz krótkometrażowy „Osa”). „American Honey” został doceniony na festiwalu w Cannes, gdzie zdobył nagrodę jury. W roli głównej zadebiutowała aktorka Sasha Lane („Złe wychowanie Cameron Post”, „Hellboy”). Partnerują jej między innymi Shia LaBeouf („Transformers”, „Constantine”) oraz Riley Keough („Mad Max: Na drodze gniewu”, „Tajemnice Silver Lake”).

American Honey – gdzie oglądać?

Film dostępny online na platformie VOD player.pl.