Aladyn i król złodziei

Aladdin and the King of Thieves HD

| 10 zł na 48h |

Zbliża się ślub Aladyna i Dżasminy. Niestety, wielką ceremonię zakłóca czterdziestu rozbójników, którzy szukają w królewskim pałacu mitycznej Ręki Midasa.

Aladyn i król złodziei – opis

Ręka Midasa to magiczny relikt, który zamienia wszystko, co dotknie w złoto. To właśnie tego artefaktu poszukuje Kasim i jego banda czterdziestu rozbójników. Chcąc odnaleźć skarb, złodzieje wpadają na ślub Aladyna i Dżasminy, zakłócając ceremonię, która miała być weselem stulecia. Teraz, Aladyn, wraz ze swoim przyjacielem Dżinem, musi wyruszyć w pełną przygód podróż w poszukiwaniu Ręki Midasa. Na swojej drodze Aladyn spotka dawno niewidzianego ojca, ale czy uda mu się w końcu poślubić piękną Dżasminę?

Aladyn i król złodziei – obsada i twórcy

„Aladyn i król złodziei” to trzecia część animowanej disnejowskiej serii opowiadającej o przygodach sympatycznego złodziejaszka Aladyna i jego kumpla Dżina. Film wyreżyserował Tad Stones („Atlantyda: Powrót Milo”), a w polskiej wersji językowej usłyszymy między innymi Krzysztofa Tyńca („Król Lew”) i Olgę Bończyk („Król Lew II: Czas Simby”).

Aladyn i król złodziei – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.