53 Wojny

| 8zł za 48h |

Historia Anki i Witka, którzy są zakochanym w sobie małżeństwem. On jest korespondentem wojennym, Anka stara się żyć normalnie, jednak niepewność o życie Witka wygrywa…

53 wojny – opis

Historia Anki i Witka, którzy są zakochanym w sobie małżeństwem. On jest korespondentem wojennym, który większość dni w roku spędza na wojnie. Ona nieustannie czeka, aż mąż wróci do domu. Anka stara się żyć normalnie, jednak niepewność o życie Witka wygrywa. Ich życie jest przepełnione skrajnymi emocjami. Dumną, radością, miłością, ale również smutkiem, gniewem, strachem i poczuciem osamotnienia. Anka chciałaby uczestniczyć w wyjazdach męża, ale ten widzi wartość swojej pracy tylko wtedy, gdy jest przekonany, że ma dom, do którego może wrócić.

53 wojny – obsada i twórcy

Polski film w reżyserii Ewy Bukowskiej z 2018 roku. Bukowska jest również autorką scenariusza. W obsadzie dramatu pojawili się tacy aktorzy jak Magdalena PopławskaMichał ŻurawskiKinga Preis.

53 wojny – nagrody i nominacje

Obraz zdobył wiele nominacji na festiwalach m.in. Camerimage, FAF czy Tofifest. Na festiwalu Młodzi i Film twórcy zdobyli Nagrodę specjalną i Konkurs Pełnometrażowych Debiutów Fabularnych.

53 wojny – gdzie obejrzeć?

Cały film „53 wojny” obejrzysz online na platformie VOD player.pl.