22 Jump Street

22 JUMP STREET

Dwóch policjantów trafia do amerykańskiego college’u, gdzie pod przykrywką mają za zadanie namierzyć dilera, odpowiedzialnego za rozprowadzanie wyjątkowo groźnej substancji.

22 Jump Street - opis

Schmidt (Jonah Hill) i Jenko (Channing Tatum) są doświadczonymi policjantami śledczymi. Udało im się rozwiązać sprawę prowadzoną w szkole średniej, tym razem trafiają do lokalnego college’u, w który za zadanie mają namierzyć dilera, rozprowadzającego na terenie kampusu wyjątkowo groźny narkotyk. Nowe śledztwo to nie tylko wyzwanie zawodowe. Jest także ważnym sprawdzianem ich wzajemnych relacji. Jenko spotyka pokrewnego ducha w drużynie piłkarskiej, a Schmidt infiltruje scenę artystyczną. Nowe otoczenie, zwariowane otoczenie sprawia, że partnerzy zaczynają kwestionować swoją przyjaźń.

22 Jump Street - twórcy i obsada

Film jest kontynuacją pierwszej części „21 Jump Street”. Obraz został wyreżyserowany przez Phila Lorda i Christophera Millera. W głównych rolach występują Jonah Hill (To już jest koniec) i Channing Tatum (Wciąż ją kocham). Obok nich zagrali rózwież Ice Cube, Peter Stormare, Jillian Bell, Amber Stevens i Wyatt Russell.

22 Jump Street - gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player.