Żółwik Sammy i spółka

Odkryjcie podwodny świat z bohaterem popularnego filmu kinowego, żółwikiem Sammy, i jego małymi przyjaciółmi! Morskie głębiny kryją w sobie wiele tajemnic! Poznawanie ich to wielka przygoda!

Bajka opowiada o przygodach dwóch małych żółwików – Elli i Rickiego. Zwierzątka mieszkają na rafie koralowej, która rozciąga się wokół bezludnej wyspy. Ella i Ricki mają wielu przyjaciół, z którymi przeżywają ciekawe i pełne wrażeń chwile. Sammy czuwa nad bezpieczeństwem wszystkich i udziela im cennych rad. Ośmiorniczka Anabel i żółwik Figo to przyjaciele Rickiego i Elli, którzy towarzyszą im podczas wspaniałych przygód. Maluchy pływają do szkoły, w której uczy Pan Lucjusz – mądry, lecz nieco zwariowany homar. W wolnym czasie poznają podwodny świat, przeżywając przy tym wiele niesamowitych przygód.

Żółwik Sammy i spółka sezon 1 Podwójne urodziny Żółwik Sammy i spółka sezon 1 Szefu bohater Żółwik Sammy i spółka sezon 1 Ella i nagroda Żółwik Sammy i spółka sezon 1 Legenda o królewnie Koralinie i rycerzu Białym Krabie Żółwik Sammy i spółka sezon 1 Operacja: przyjaźń Żółwik Sammy i spółka sezon 1 Ojciec chrzestny Żółwik Sammy i spółka sezon 1 John Mewa Trzeci Żółwik Sammy i spółka sezon 1 Babcie na ratunek Żółwik Sammy i spółka sezon 1 Podzielona rafa Żółwik Sammy i spółka sezon 1 Nowy Sammy