Zaplątani: Przygody Roszpunki

Przeżyj z nami przygody księżniczki Roszpunki, która musi się jeszcze wiele nauczyć, nim będzie gotowa sprostać swojemu królewskiemu przeznaczeniu.

Zaplątani: Przygody Roszpunki - opis

Roszpunka poznaje swoich rodziców, królestwo i ludność Corony. Jej naturalna ciekawość świata i chęć odkrywania sprawiają jednak, że dziewczyna nie do końca może się odnaleźć w nowej sytuacji. W końcu postanawia odłożyć swój ślub i ruszyć w świat. Zdaje sobie sprawę, że musi się jeszcze wiele nauczyć, zanim będzie mogła naprawdę zaakceptować swoje królewskie przeznaczenie. W czasie wędrówki główna bohaterka musi zrozumieć tajemnicę swoich włosów.

Zaplątani: Przygody Roszpunki - nagrody

Produkcja została wyróżniona statuetką Annie i trzema nominacjami do tej prestiżowej nagrody.

Zaplątani: Przygody Roszpunki - twórcy

Amerykański serial animowany wyreżyserowany przez Toma Caulfielda i Stephena Sandovala. Akcja serialu rozgrywa się pomiędzy wydarzeniami z „Zanim żyli długo i zaplątani” oraz „I żyli długo i zaplątani”.

Zaplątani: Przygody Roszpunki - gdzie oglądać?

Serial dostępny jest online w serwisie VOD player.pl.

Zaplątani: Przygody Roszpunki, sezon 3, odcinek 57 Zaplątani: Przygody Roszpunki, sezon 3, odcinek 56 Zaplątani: Przygody Roszpunki, sezon 3, odcinek 55 Zaplątani: Przygody Roszpunki, sezon 3, odcinek 52 Zaplątani: Przygody Roszpunki, sezon 3, odcinek 51