Trojaczki

Pełna ciepła i humoru bajka opowiada o codziennych sprawach, które maluchy i ich rodzice doskonale znają z własnego doświadczenia. Jej bohaterowie to dwaj mali chłopcy i dziewczynka – trojaczki, które są nierozłączne i choć czasem się kłócą, zawsze mogą na sobie polegać.

We trójkę zawsze raźniej i nawet choroba nie jest straszna, bo siedząc w domu, można znaleźć sobie tyle ciekawych zajęć! Czasem wystarczy tylko garść pomysłów i odrobina dziecięcej wyobraźni. Dzięki serialowi mali widzowie przekonają się, że rodzeństwo to fajna sprawa i najlepsze przygody przeżywa się wspólnie – napotkana żaba zmienia się w księcia z bajki, a zaginiony miś to początek zabawy w detektywa.

Trojaczki, sezon 1Niełatwo być doktorem Trojaczki, sezon 1Wszystkiego najlepszego mamo Trojaczki, sezon 1Polowanie na koszmary Trojaczki, sezon 1Mali detektywi Trojaczki, sezon 1Tajemnica skarpetek Trojaczki, sezon 1Cyrk w domu Trojaczki, sezon 1Misie też się myją Trojaczki, sezon 1Książę czy księżniczka Trojaczki, sezon 1Smok łazienkowy Trojaczki, sezon 1Eliott Trojaczki, sezon 1Lody Trojaczki, sezon 1Trojaczki chcą mieć psa