Stuart Malutki 2

STUART LITTLE 2

W domu Malutkich wielkie zmiany. Ktoś idzie do szkoły, ktoś inny szuka przyjaciół. Mały Stuart rozpoczyna nową przygodę, a partnerować mu będzie niepozorny ptaszek Margalo.

Stuart Malutki 2 – opis

Po wydarzeniach z poprzedniej części Stuart jest szczęśliwy jak nigdy dotąd. Ma nawet własny samochód, którym codziennie dojeżdża do szkoły. Podczas jednej z takich przejażdżek trafia w sam środek wielkiej przygody. Na masce jego gabloty ląduje słodziutki ptaszek, który właśnie ucieka przed groźnym sokołem. Stuart pomaga potrzebującej Margalo, która szuka schronienia przed skrzydlatym drapieżnikiem. Sokół jednak nie odpuszcza. Trzeba coś zrobić z tym natrętem. Nasza dzielna myszka, wraz z kotem Śnieżkiem, postanawia stanąć do walki z latającym niegodziwcem.

Stuart Malutki 2 – obsada i twórcy

W drugiej części popularnego filmu dla całej rodziny powracają bohaterowie, których już znamy. Głos Stuartowi pokłada Michael J. Fox („Powrót do przeszłości”), a w roli puszka usłyszymy Nathana Lane’a („Klatka dla ptaków”). W państwo Malutkich wcielą się Geena Davis („Thelma i Louise”) oraz Hugh Laurie („Doktor House”). W polskiej wersji językowej usłyszymy między innymi Ewę Gawryluk („Na wspólnej”) i Jerzego Kryszaka („Alternatywy 4”).

Stuart Malutki 2 – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.