Stuart Malutki

STUART LITTLE HD

| 10 zł  na 48h |

Państwo Malutcy jadą do sierocińca zaadoptować chłopca. Do domu wracają jednak z myszką. Ma na imię Stuart i jest najsympatyczniejszym gryzoniem na świecie.

Stuart Malutki – opis

Państwo Malutcy mają już jednego syna – George’a. Chłopiec bardzo chciałby mieć brata, więc jego rodzice postanawiają zaadoptować chłopca. W sierocińcu spotykają jednak uroczą myszkę, która chwyta ich za serce. Postanawiają ją oficjalnie „usynowić”. Niestety, George jest wyraźnie zawiedziony nowym bratem. Jak bawić się z myszą? Jeszcze bardziej skonsternowany wydaje się kot Śnieżek, który nie potrafi zaakceptować gryzonia w domu. Postanawia wykurzyć Stuarta z rodziny. Nie wie jednak, że ma do czynienia z wyjątkowo rezolutną myszką, która nie da sobie w kaszę dmuchać.

Stuart Malutki – obsada i twórcy

„Stuart Malutki” to film familijny z 1999 roku na podstawie książki E.B. White'a. Obraz łączy technikę animacji trójwymiarowej CGI z grą prawdziwych aktorów. W filmie występują Geena Davis („Sok z żuka”) i Hugh Laurie („Doktor House”), a w polskiej wersji językowej głosu Stuartowi podłożył Zbigniew Zamachowski („Polityka”). Obraz wyreżyserował Rob Minkoff („Król Lew”).

Stuart Malutki – gdzie oglądać?

Film dostępny jest online w serwisie VOD player w polskiej wersji językowej.