SpongeBob Kanciastoporty

THE SPONGEBOB SQUAREPANTS MOVIE

Spokojne zazwyczaj podwodne miasteczko Bikini Dolne staje się miejscem zuchwałej kradzieży - ktoś zabrał koronę Neptuna. SpongeBob postanawia ją odzyskać.

„SpongeBob Kanciastoporty” – streszczenie

SpongeBob Kanciastoporty wiedzie spokojne życie w położonym na dnie oceanu miasteczku Bikini Dolne. Pracuje jako szef kuchni w lokalu należącym do pana Krabsa. Pewnego dnia miasteczkiem wstrząsa szokująca wiadomość - ktoś ukradł koronę Neptuna, a głównym podejrzanym jest pan Krabs! SpongeBob nie wierzy w winę swojego szefa i postanawia mu pomóc. Czy uda mu się odnaleźć skradzioną koronę?

Pełnometrażowy film o przygodach znanej z popularnego serialu animowanego gąbki morskiej. Sympatyczny SpongeBob i jego przyjaciele muszą tym razem zmierzyć się z bardzo trudnym zadaniem. Opowieść o poszukiwaniach skradzionej korony urzeka wartką akcją i dobrym humorem.

„SpongeBob Kanciastoporty” – twórcy

Pomysłodawcą serii, a także autorem scenariusza i reżyserem filmu pełnometrażowego jest wyróżniony ośmioma nominacjami do Emmy Stephen Hillenburg. Obraz otrzymał trzy nominacje do cieszących się prestiżem w branży animatorów nagród Annie, w tym dla najlepszego filmu i skomponowanej przez Gregora Narholza muzyki.

„SpongeBob Kanciastoporty” – gdzie obejrzeć?

Bajka jest dostępna online w serwisie VOD player.